Wyślij Mi Wiadomość

fit.corpo.rat@gmail.com

Tu Mieszkam

Gdynia

Zadzwoń Do Mnie

+48 791 616 072

email

Skontaktuj się ze mną

Kto pyta, nie błądzi

Często zadawane pytania

Czy Muszę Mieć Doświadczenie W Treningach?

Nie trzeba mieć doświadczenia ani kondycji, żeby zacząć. Wszystkie programy dopasowuję indywidualnie do możliwości i potrzeb klienta.

Czy Pakiety Zawierają Rozpiskę Dietetyczną?

Nie, nie układam planów żywieniowych, zostawiam to doświadczonym dietetykom. W cenie pakietów są stałe konsultacje i porady żywieniowe, a także wskazówki dotyczące dobrych nawyków dietetycznych.

Jak Wyglądają Zajęcia Online?

Spotykamy się wirtualnie za pośrednictwem dowolnej aplikacji typu Skype. Jedynym utrudnieniem jest brak kontaktu fizycznego i konieczność posiadania w domu maty do ćwiczeń. Dodatkowy sprzęt typu hantle czy gumy nie jest wymagany, lecz znacznie ułatwia sprawę.

Na Czym Polega Trening Prozdrowotny?

Każdy trening u mnie zawiera elementy zdrowego kręgosłupa, które mają na celu rozluźnienie przykurczonych i wzmocnienie osłabionych partii mięśni, związanych z wadami postawy oraz siedzącym trybem życia. Pakiet “Zdrowa rzeźba” zawiera nieco więcej ćwiczeń z jogi i pilatesu, zwłaszcza na początku współpracy.

W Jakich Godzinach Możemy Razem Trenować?

Aktualnie prowadzę treningi jedynie w godzinach popołudniowo-wieczornych w ciągu tygodnia, a także w weekendy bez ograniczeń.

Gdzie Możemy Razem Trenować?

Poza zajęciami online dostępnymi dla osób z całego kraju, można mnie spotkać w siłowniach sieci Zdrofit na terenie Gdyni i Sopotu. Na specjalne życzenie możemy przeprowadzić również trening plenerowy.

Czy Podczas Treningu Stosowane Są Duże Obciążenia?

Niekoniecznie. Rodzaj i intensywność treningu jest dopasowana do każdego indywidualnie, jeżeli kogoś nie interesuje trening typowo kulturystyczny, jest wiele innych możliwości. Na zajęciach proponuję klientom szeroki wybór ćwiczeń z różnych dziedzin fitnessu, by pracować holistycznie.

Jakich Rezultatów Mogę Się Spodziewać?

Wielu spalonych kalorii, wyrzeźbienia sylwetki bez nadmiernego rozbudowywania masy mięśniowej, rozluźnienia spiętych mięśni, redukcji bólu kręgosłupa i dużej dawki pozytywnej energii 🙂